Головна » Краса » Кальцій та краса

Кальцій і краса

«Краса врятує світ…» – говорив класик. І, без сумніву, мав рацію. Природа обдаровує нас красою внутрішньою та зовнішньою, і тільки від нас самих залежить, чи зможемо ми зберегти цей чудовий дарунок.
У наш час швидкості та постійного стресу, час технічного прогресу та постійної перевтоми турботу про себе людина відкладає на другий план. А це неправильно… Адже тіло людини‚ як будинок, складається з безлічі цеглинок і різних матеріалів, і якщо не стежити за станом будинку‚ будуть проблеми й аварії. То як же бути?
Щоб будинок був міцним, зручним і гарним, його потрібно будувати з гарних і‚ найголовніше‚ якісних матеріалів. Для людського організму головний будівельний матеріал – кальцій.
Організм дорослої людини в період повної зрілості містить приблизно 1300 г кальцію1. 99% його знаходиться в скелеті, а 1% – у зубах, м’яких тканинах, плазмі й інших біологічних рідинах людини2.
Потреба в кальції здорової дорослої людини в різні періоди життя становить 1000–1500 мг на добу. Необхідна добова доза залежить від багатьох життєвих факторів, але головне – від віку та статі людини. Жінкам у віці 25–50 років необхідно 1000 мг кальцію. Добова доза для жінок у постменопаузальному періоді, які вживають естрогени, така сама – 1000 мг кальцію. Якщо жінка не вживає естрогени, необхідно вже 1500 мг кальцію.
Важливо пам’ятати: навіть незначний дефіцит кальцію в організмі може призвести до серйозних наслідків. Також потрібно враховувати той факт, що сам по собі кальцій погано засвоюється. Саме тому лікарі радять не забувати про вітамін Д, який регулює рівень кальцію в крові шляхом прискорення його всмоктування з їжі в кишечнику, а також активізує повторне всмоктування в нирках. Рекомендована денна доза вітаміну Д: до 50 років – 200 МО, під час вагітності й лактації, а також після 50-ти – 400 МО3.
Перші прояви дефіциту кальцію та вітаміну Д в організмі – ламкість і розшарування нігтів, погіршення стану волосся, зубів і ясен. Через щоденну зайнятість ми можемо не звертати уваги на ці симптоми. Однак ігнорувати їх не можна. Адже справа не тільки в красі, а й у самопочутті. Від того, як ми себе почуваємо, який стан нашого організму, залежить наша самооцінка, наш загальний психоемоційний стан. Адже красивий – означає здоровий, успішний, упевнений у собі!

Складові краси

>> Читати далі >>
Білосніжні здорові зуби, осяйна усмішка, шовковисте міцне волосся, доглянуті нігті, витончена і правильна постава – це важливі складові образу здорової та вродливої людини. І абсолютно неважливо, жінка це чи чоловік, дитина чи людина старшого віку. Тому піклуватися про себе потрібно завжди, скрізь і за будь-яких обставин. А допомогти в цій іноді важкій, але важливій справі можуть препарати кальцію.
Давайте розберемося, чому.
Отже:
«Кальцій-Д3 Нікомед» містить оптимальну комбінацію кальцію (500 мг) і вітаміну Д3 (200 МО). Завдяки цьому препарат регулює обмін кальцію та фосфору в організмі, сприяє підвищенню щільності кісткової тканини, зміцненню волосся, нігтів‚ зубів і ясен, а також контролює роботу нервової та ендокринної систем, від яких і залежать самопочуття й емоційна рівновага.
Результати вивчення ефективності «Кальцій-Д3 Нікомед» доводять, що препарат суттєво впливає на поліпшення стану волосся та нігтів. Після прийому препарату «Кальцій-Д3 Нікомед» 85% пацієнтів відзначили припинення або зменшення інтенсивності випадіння волосся. Також значно збільшилася товщина волосся та щільність росту. Всі хворі після лікування відзначили поліпшення якості нігтьових пластин, у 70% пацієнтів нігті стали більш міцними, гладенькими, перестали шаруватися4.
Основна відмінність «Кальцій-Д3 Нікомед» – наявність у його складі карбонату кальцію. Доведено, що цей вид солей кальцію набагато краще засвоюється. Типовий рівень всмоктування кальцію з карбонату кальцію становить 20–40% і залежить від вжитої дози й індивідуальних фізіологічних особливостей5. Для зручності застосування «Кальцій-Д3 Нікомед» випускають у вигляді жувальних таблеток. Це сприяє більш швидкому розчиненню та підвищує засвоєння препарату організмом людини.
Здорові зуби, міцні нігті, гарне волосся… Як багато жінок мріють про це. Однак ці мрії цілком здійсненні. Потрібно лише не забувати про себе та бути уважним до свого здоров’я. І краса стане Вашим другим Я.

 

Джерела
1Nordin B. E. Nutrition. 1997, 13: 664–686.
2Robertson in: Nordin B. E. Calcium in human biology. London, Springer, 1988.
3Rizzoli et al. Bone. 2008, 42 (2): 246–249.
4Перламутров Ю. Н., Соловьев А. М., Молчанова О. В. Влияние кальция на качество волос и ногтей. // Вестник дерматологии и венерологии. – 2006. – № 4. – С. 43–45.
5Straub et al. Nut in Clin Practice. 2007, 22: 286–296.